نسیم بوانات

من، محمد (ص) را دوست می دارم-Je adore Muhammad-I love Muhammad

شخص دانایی که به نادانی گذشته اش اذعان می کرد ، چنین می گفت : ۳ سال در نادانی تمام در دنیای مجازی به دنبال سکس می گشتم ، ابتدا دنبال تصاویر گشتم و هر چه بیشتر تصاویر سکس می دیدم حریص تر می شدم و لذت هم نمی بردم و پس از آن به فیلم سکس روی آوردم ولی سیر نشدم پس از آن به فیلمهای همجنسبازان رسیدم و سیر نشدم بعد از آن با جستجوی واژه های شیطانی به دنبال سکس زن با حیوان یا سکس پسر با مادر یا ... که از گفتنش شرم داشت ، به دنبال فیلمهای سکسی شیطانی که حال آدمیزاد را به هم میزد، می گشتم و ناگهان متوجه شدم این کار تمامی ندارد هر چه بیشتر به سوی این فعل می رفتم کمتر لذت می بردم و چاله ایست که به چاهی عمیق ختم می شود.

این شخص می گفت در حالی که از بخشش خدا نا امید بودم و با خودم می پنداشتم که هرگز آدم نمی شوم ، ناگهان و به طور تصادفی در مکانی معنای آیه ۱۱۴ سوره هود را دیدم که گفته بود با هر وعده نماز خواندن تمام گناهانتان پاک می شود. با خواندن معنای این آیه بیشتر تحقیق کردم و شنیدم که حضرت علی این آیه را امیدوار کننده ترین آیه قرآن دانسته است و من نیز امیدوار شدم و با خواندن اولین وعده نماز همان روز انگار درهای رحمت به رویم باز شد و احوالاتم به کلی دگرگون گشت و خودم را در اوج می دیدم و از همان روز دیگر نمازم ترک نشده و هرگز به سراغ مستهجنات اعم از فعلی و مجازی نرفتم و در حال حاضر لذتی از زندگی می برم که وصفش سخت است.

برای زندگی ام برنامه ریزی کردم و هر نیازی از جسمم را اعم از جنسی و .... از راه شرعی و قانونی برطرف می کنم. و مدتی نیز با یک مشاور مذهبی تماس داشتم که بسیار خوب راهها را به من نشان میداد.

 

تجاوز به دختر ۸ ساله و بعد از آن اقدام به خفه کردن آن دختر و سپس پاره پاره کردن بدن این دختر (برای مشاهده مربوط به این مطلب اینجا را کلیک کنید)

اندر مضرات دیدن فیلم و عکس جنسی

اعمالی که پس از مشاهده هرزه نگاریهای اینترنتی و تماشای فیلمها و عکسهای مستهجن در اینتر نت  اتفاق می‌افتد، افزایش تمایل برای انجام اعمال جنسی ای است که فرد در هرزه‌نگاری‌ها مشاهده کرده است. این اعمال عبارتند از: بی قید و بندی جنسی، عورت نمایی، شرکت در رفتارهای جنسی گروهی، نظربازی، حضور دائمی‌در روسپی خانه‌ها، انجام اعمال جنسی با کودکان، تجاوز به عنف و آسیب وارد آوردن به خود یا طرف مقابل به هنگام عمل جنسی.این رفتار دائماً در آنها رشد می‌کند و به یک اعتیاد جنسی می‌انجامد، به طوری که آنها خود را محصور در آن می‌بینند و دیگر قادر نیستند آن را تغییر دهند یا با آن مقابله کنند. به علاوه، عواقب منفی این اعتیاد در زندگی آنها بسیار بدتر است.

نتايج يک بررسي دانشجويي نشان مي دهد 97 درصد مردان متاهلي که در سايت هاي مساله دار به دوستي هاي غير مشروع روي مي آورند، اين مساله را از همسر خود پنهان مي کنند. اين بررسي حاکي است مرداني که ابائي از پنهان کردن اين مساله نزد همسر خود ندارند با استناد به دلايل مرد سالارانه به توجيه اقدام خود مي پردازند.

برآوردهاي غير رسمي نشان مي دهد که نزديک به نيمي يعني 5/48 درصد سايت هاي هرز کاملا مبتذل، 22 درصد نيمه مبتذل، 19 کمي مبتذل و فراهم آورنده گرايش به مسائل غير اخلاقي و 11 درصد غير مبتذل و دربر گيرنده مطالب عرفا نادرست و غير اخلاقي هستند.
به باور کارشناسان عدم ارضاء نيازهاي عاطفي افراد در دوران تجرد يا تاهل اصلي ترين عامل پناه بردن به سايت هاي غير اخلاقي است. در بيشتر موارد، بروز هرزه‌گردي در ميان متاهلين ناشي از کمبود عاطفي و بي ميلي به پايبندهاي اخلاقي است.

ارزيابي ها نشان مي دهد که ميزان سکس‌گردي ايراني ها در اينترنت در حال افزايش و به حد هشدار رسيده است.
انتشار مطالب مستهجن چه در سطح فدرال و چه در سطح ایالت‌ها، در ۴۰ ایالت آمریکا ممنوع است. در حالی که اجرای قوانین مربوط به مطالب مستهجن در سال‌های اخیر خصوصاً در سطح فدرال افزایش یافته است، اما اجرای این قوانین، هنوز هم در بخش‌های مختلف آمریکا متفاوت و پراکنده است.
همين تحقيق بيان مي دارد که بيش از 55 درصد کاربران اينترنت در ايران که چيزي در حدود 12 ميليون کاربر فعال هستند به سرچ سايت هاي مبتذل مبادرت مي کنند. بيشترين ميزان عبارات سرچ شده در اينترنت از سوي کاربران ايراني کلماتي شامل عبارات س ک س و يا ابزار جنسي بوده است.

در این جا بهتر است که به تجربه دکتر روان شناس، چیز مک گاف در دانشگاه کالیفرنیا بپردازیم. یافته‌های او (که بسیار ساده شده اند) نشان می‌دهند که خاطرات تجربه‌هایی که به هنگام تحریکات احساسی (مثل تحریک جنسی) رخ می‌دهند، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می‌نشینند و پاک کردن آنها دشوار است. این فرض می‌تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه‌نگاری را توصیف کند.
خاطرات نیرومند تحریکات جنسی از تجربه‌های گذشته، خودشان را در صحنه مغز حفظ می‌کنند و مرتباً به ذهن خطور می‌کنند و فرد را از لحاظ شهوانی تحریک می‌کنند. اگر او به هنگام این تخیلات، استمنا کند، باعث تقویت پیوند بین تحریک جنسی و اوج لذت جنسی می‌شود که همراه با منظره ویژه یا تکرار پی در پی آن صحنه در ذهن خواهد بود.

برای دیدن صفحه اصلی وبلاگ بر روی این لینک کلیک کنید.

همچنین برای مطالعه دیگر مطالب با موضوعات سکسی اینجا را کلیک کنید.

bz47t84q9edmkmvxlw3y کاریکاتور با موضوع عشق در اینترنت

برای خواندن همه چیز در مورد نفیسه کوهنورد ، مجری جدید برنامه نوبت شما از

 برنامه های شبکه  بی بی سی فارسی اینجا را کلیک کنید.

این دختر برای رسیدن به اهدافش با چندین مرد ارتباط جنسی  برقرار کرد.


منبع :http://www.zibaweb.com/picture.htm


برچسب‌ها: عورت نمایی, فیلمها و عکسهای سکسی, هرزه نگاری
نگاشته شده پنجشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۱ساعت 16:9 توسط نسيم بوانات|


آخرين مطالب
»
» سال نو مبارک
» غیبت و غفلت2
» غیبت و غفلت1
» عامو این آقای ظریف داره چیکار می کنه !؟
» عکس مرتضی پاشایی با چفیه بسیجی
» نوری به نام حسین(ع)
» کلیپ 30 عکس از بوانات
» آقای روحانی، معیشت مردم را فدای لج بازی با دولت قبل نکنید
» استاندار فارس - الله بختکی
طراح قالب : مهدی - نسیم بوانات